Yükleniyor, lütfen bekleyiniz...
USD: 32,5682    EUR: 34,6878

İADE KOŞULLARI

İADE KABÜLÜ: Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürün veya ürünler için online satış sistemi üzerinden onay alınması ve iade işleminin malın sipariş tarihinden sonra maksimum 20 gün içinde yapılması gerekmektedir. 20 günü geçen ürünler için, sistemimiz ürünün veya ürünlerin iadesine izin vermemektedir.

İADE FATURASI: İadesi kabul edilen ürünler için kargo ücreti ödenmelidir ve ürün ile birlikte, iade faturasıda gönderilmelidir. İade faturasıyla beraber gelmeyen ve kargo ürcreti ödenmemiş ürünler teslim alınmayacaktır.

İADE ÜRÜN SEVKİYATI: İade edilen ürünün ambalajının, kartonunun ve metrajının sağlam olması, yeniden satışa verilebilir durumda olması gerekmektedir.(Rulo uçlarındaki koruyucu karton veya naylonların sağlam olması gerekmektedir). Kağıda veya benzeri ambalajlara sarılarak tarafımıza gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

DEFOLU ÜRÜN:İmalat hataları olduğunu düşündüğünüz ürünleri online satış sistemi kulanarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. İmalat hatası olan ürünler tarafımızca tespit edildikten sonra ürün metrajını eksiksiz bir şekilde tarafımıza iade edebilirsiniz.

GARANTİ

eticaret.ozatesltd.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin 2 yıl garanti süresi vardır. Sattığımız tüm ürünler ithalatçı, dağıtıcı veya imalatçı firma garantisi altındadır ve her markanın, ithalatçının ya da dağıtıcının kendi garanti koşulları geçerlidir.